AK Parti Bağcılar Kadın Kolları “Sıfır Atık” temasıyla fuara katılım sağladı.

AK Parti İstanbul Kadın Kolları Standına Yoğun İlgi 3. STK Fuarı’nda AK Parti İstanbul Kadın Kolları “Sıfır Atık” temasıyla en çok ilgi gören standlardan biri oldu.

İslam Dünyası STK'ları Birliği (İDSB), Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı'nın (TGTV) iş birliğinde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle düzenlenen ve uluslararası sivil toplum kuruluşlarını bir araya getiren  3. Uluslararası STK Fuarı 17-18 Kasım tarihleri arasında Yenikapı Avrasya Gösteri ve Kültür Merkezi’nde yapılmaya başladı.  AK Parti İstanbul Kadın Kolları “Sıfır Atık” temasıyla fuara katılım sağladı. 

Başkan Döğücü, “Bütün müslüman kadınların davalarından, inandıklarından vazgeçmeyeceğine inanıyorum. Biz bu inançla doğru adımlar atıp zamanı doğru yönetirsek yapamayacağımız hiçbir şey yoktur” dedi. 

Konuşmaların ardından kurdela kesimiyle 3. Uluslararası STK Fuarı’nın açılışı yapıldı. Fuarın ilk gününde İl Kadın Kolları Başkanımız Av.Şeyma Döğücü, standları tek tek ziyaret ederek ülkemiz hakkında merak edilen soruları yanıtladı ve sonrasında katılımcıları standımızda misafir etti.

Haberin görselleri